Енергогазкомплекс
Енергогазкомплекс
Полтава, ул. Кагамлыка 74

Про нас

    Normal   0       false   false   false                 MicrosoftInternetExplorer4  

   

Підприємство ООО " ЕНЕРГОГАЗКОМПЛЕКС " виконує весь спектр робіт по впровадженню сучасного енергозберігаючого обладнання , а також роботи по виготовленню та монтажу металоконструкцій .
послуги включають : попередній підбір , проектування, поставку обладнання і монтажні роботи зі здачею об'єкта відповідним контролюючим органам .
Фахівці підприємства в стислі строки виконають роботи в напрямках:
- Виготовлення і монтаж металоконструкцій ;
- Твердопаливні котли вітчизняного виробництва « Ретро » ;
- Систем теплогазопостачання (котельні , теплогенераторні , інфрачервоні випромінювачі , газопровід , системи опалення ) ;
- Систем обліку природного газу , води і тепла ;
- Систем кондиціонування і вентиляції ;
- Системи опалення на основі теплових насосів ;
- Геліосистеми на основі сонячних колекторів для попиту гарячого водопостачання і опалення ;
- Гарантійне і післягарантійне обслуговування обладнання .
Б лагодаря власної проектної групі і гнучкому підходу підприємство має можливості в стислі строки приступати до виконання робіт на об'єктах , супроводжуючи отримання необхідних документів до початку будівництва.

При виконанні робіт підприємство дотримується високих вимог до якості і культури виробництва , забезпечує довгострокове співпрацю з замовниками .
ООО « ЕНЕРГОГАЗКОМПЛЕКС »має ліцензію , дозвіл на виконання робіт підвищеної небезпеки .
В роботі з замовниками наше підприємство керується гнучким індивідуальним підходом , дозволяє замовнику :
мати єдиного відповідального за будівництво ;
контролювати і вносити зміни по ходу будівництва в проектної та виконавчої документації ;
зняти з себе навантаження , яка виникає при координації виконавців і введення об'єкта в експлуатацію контролюючим органам .

Будемо раді співпраці на взаємовигідних умовах.

Конкурентні переваги компанії:

Завдяки власній проектній групі і гнучкому підходу підприємство має можливості у стислі терміни приступати до виконання робіт на об'єктах , супроводжуючи отримання необхідних документів до початку будівництва. ТОВ « ЕНЕРГОГАЗКОМПЛЕКС » має ліцензію , дозвіл на виконання робіт підвищеної небезпеки. У роботі з замовниками наше підприємство керується гнучким індивідуальним підходом , дозволяє замовнику : • мати єдиного відповідального за будівництво; • контролювати і вносити зміни по ходу будівництва в проектній та виконавчої документації ;  • зняти з себе навантаження , яка виникає при координації виконавців і введення об'єкта в експлуатацію контролюючим органам .

Товари / Послуги:

- Виготовлення та монтаж металоконструкцій; - Твердопаливні котли вітчизняного виробництва « Ретра » ; - Систем теплогазопостачання (котельні, теплогенераторні , інфрачервоні випромінювачі , газопровід , системи опалення ) ; - Систем обліку природного газу , води і тепла ; - Систем кондиціонування і вентиляції; - Системи опалення на основі теплових насосів; - Геліосистеми на основі сонячних колекторів для попиту гарячого водопостачання та опалення ; - Гарантійне і післягарантійне обслуговування устаткування .

Місто:

Полтава, Полтавська область

Адреса компанії:

ул. Кагамлыка 74

Час роботи:

8-17

Контактна особа:

Владыкина Марина

Телефон:

Факс:

0532656549

Дата заснування:

2003

Керівник:

Кононенко Юрий Витальевич